Pad tot huidige pagina

Marnixstraat 150 (C)

Marnixstraat 150 (C)

Type

Atelier

Adres

Marnixstraat 150 C, 1016 TE - Amsterdam

Stadsdeel

Centrum

Huurprijs

€ 593 per maand

Servicekosten

€ 40 per maand

Oppervlakte VVO

56 m2

Etage

bg

Lift

Nee

Geluidsisolatie

Nee

Eigenaar

Gemeentelijk Vastgoed

Beheerder / verhuurder

Gemeentelijk Vastgoed

Bijzonderheden

Ateliers zijn schaars en doorgaans zijn er erg veel reacties op een atelier. De criteria voor de toptoets worden daarom streng gehanteerd door de CAWA.

U voldoet als u voor minimaal 5 jaar een beroepspraktijk hebt, met een internationale carrière, of dat u zich op nationaal topniveau in uw kunstdiscipline hebt bewezen en kunt dit aantonen doordat uw werk als zodanig erkend wordt door (inter)nationaal gerenommeerde kunstinstellingen. Als u net met u beroepspraktijk bent gestart voldoet u niet.

Omschrijving gehuurde:

  • In dit monumentale pand zitten 11 CAWA-ateliers. De kunstenaars hebben verschillende disciplines.
  • Deze ruimte is niet geschikt voor muzikanten, beeldhouwers en beroepen die geluid produceren.
  • Huurtermijn is 5 jaar.
  • De waarborgsom is € 1.779
  • De huurprijs van een atelier is exclusief btw.
    Bij belaste verhuur wordt er BTW in rekening gebracht (en bij onbelaste verhuur wordt BTW compensatie in rekening gebracht).
  • Voor gas en elektriciteit dient een eigen overeenkomst afgesloten te worden; dit zit niet in de huurprijs/servicekosten inbegrepen.
  • Dit individuele atelier mag niet gedeeld worden met meerdere kunstenaars.
  • Er is een bezichtiging op maandag 24 oktober om 12.00 uur. Van dit deze datum kan niet afgeweken worden!

Voorwaarden kandidaat